Dětská oslava

Dětská oslava narozenin doma, v restauraci, v cukrárně nebo na zahradě? Dětské narozeninové oslavy mohou mít mnoho podob, pokud už je vytištěna pozvánka na oslavu narozenin, přibalte kouzelníka a děti budou mít o zábavu postaráno. Zapojit do kouzel oslavence a vtáhnout všechny hosty dětské oslavy je vždy moji prioritou. Jooo a myslím i na rodiče, ti nikdy neodcházejí ;)

Děti se chtějí bavit...
Děti milují kouzla, zázraky a cokoliv neuvěřitelného ze světa pohádek...
Děti se chtějí vyřádit...

Každá oslava narozenin má svoji dynamiku, jedinečný kolektiv a skvělá přátelství. Proto se i já, VasKouzelnik Martin Kellman snažím na děti působit od samotného příchodu. Můžu být jako překvapení pro oslavence nebo ohlášená zábava na dětskou oslavu. S dětmi jsem už od příchodu na stejné vlně.

Kouzelnické vystoupení pro děti

Interakce - nejdůležitější slovo, které nesmí být vynecháno. Co je víc pro děti, než když kouzlí s kouzelníkem? Cílem vystoupení kouzelníka, tedy alespoň mě=) je děti na oslavě narozenin co nejvíc zapojit do jednotlivých kouzel. Kouzlit pro děti i s jejich pomocí. Smích tak provází celý program, děti mají na co vzpomínat, co vyprávět kamarádům a zábava na oslavu i kouzelník na dětskou oslavu narozenin splní svoji misi. V průběhu vystoupení kouzelníka se děti naučí i kouzlit a právě proto si děti vystoupení maximálně užijí. Vystoupení kouzelníka je samozřejmě postaveno tak, aby se i dospělí příjemně bavili a byli okouzleni =)

Modelování zvířátek z balónků

I Vy, když jste byli dětmi, jste vždy rádi něco dostali. Proto moc rád, jako kouzelník pro děti, navazuji na předchozí program dětské oslavy tvorbou zvířátek z balónků, kde si děti samy říkají, jaká zvířátka by si přály. Balónky na dětskou oslavu patří a když se jedná o zvířátka - kdo by váhal =)

Na soukromých oslavách narozenin se modelováním zvířátek z balónků vystoupení kouzelníka prodlouží o cca 25 - 30 minut, které rozsvítí oči každého z Vás.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!