Dětská oslava

Připravujete pro svou ratolest dětskou oslavu narozenin a přemýšlíte nad vhodným programem a obohacením? Jak zapojit oslavence a pobavit i další děti, které přišly poblahopřát?

 

Děti se chtějí bavit. Děti milují kouzla, zázraky a cokoliv neuvěřitelného ze světa pohádek. Děti se chtějí vyřádit.

 

Pojďme s dětmi společně kouzlit! Nabízíme Vám osvědčený průběh na soukromé oslavy narozenin.

Kouzelnické vystoupení pro děti

Interakce - nejdůležitější slovo, které nesmí být vynecháno. Co víc je pro děti, než když kouzlí s kouzelníkem? Cílem vystoupení je děti co nejvíc zapojit do samotného průběhu kouzlení. Kouzlit s nimi i s jejich pomocí.

Je důležité, aby se děti bavily a jejich smích doprovázel celý program. To je to, podle čeho se kouzelník Martin řídí. Děti si tak vystoupení maximálně užijí a v průběhu vystoupení kouzelníka se naučí i kouzlit. Vystoupení je samozřejmě postaveno tak, aby se i dospělí příjemně bavili a byli okouzleni =)

Modelování zvířátek z balónků

Každé dítě vždy rádo něco dostane. Proto je-li to možné, je dobré kouzelnické vystoupení pro děti rozšířit a obohatit o tuto část. Zde si děti samy vybírají a říkají, jaká zvířátka by si přály. Kouzelník Martin jim je vymodeluje z balónků a tím jim udělá radost. Na soukromých oslavách narozenin se modelováním zvířátek z balónků vystoupení kouzelníka prodlouží o dalších 25 - 30 minut, které rozsvítí oči každé ratolesti. V samotném závěru je pro děti připravena zvířecí seznamka, kde si děti zahrají své zvířátko a o to větší legraci si na oslavě narozenin užijí.

Více fotek z akcí naleznete ZDE

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!