Rozlučka se svobodou, nevěsta

Nápady na rozlučku se svobodou, její pravidla, tipy, ale hlavně zábava na rozlučku se svobodou? Zapomeňte na striptéra, toho nevěsta málokdy chce, ale jak být originální a vymyslet, aby nezapmenutelná rozlučka se svobodou byla právě ta pro Vaší nevěstu? Kamarádku čeká jeden z nejvýznamějších dnů v jejím životě, užijte si to s ní...

Chystá se opustit svět svobodných a řekla ANO své lásce?
Věnujte malou ochutnávku kouzel, pozvěte si KOUZELNÍKA =)
Buďte originálnější než ty, které věnovaly STRIPTÉRA

Rozlučka se svobodou pro nevěstu s kouzelníkem je originální nápad, který z vašeho večera vytvoří nezapomenutelnou rozlučku a to přesně chcete. Být originální, pobavit a okouzlit budoucí nevěstu, jedinečnou zábavou.

Den, kdy zábava nekončí a dámy se chtějí smát, bavit se a nechat se unášet kouzlem večera. To je rozlučka se svobodou a jaký může být její program?

START UP Magic

Jedna z možností je, že budoucí nevěsta sedí na židli, před všema kamarádkama, zavázané oči, neví... Do poslední chvíle ji tepe v žilách napětí, než převezmu otěže zábavy a začínáme kouzlit. Tím se seznámíme a zábava už proudí večerem. Kouzla jsou interaktivní, speciálně pro nevěstu, ale zaměřena i na ostatní dámy.

Tato úvodní část volně přechází do mikromagie - kouzla přímo u vás. Není nic lepšího, než když si na jednotlivá kouzla můžete sáhnout. Po úvodním představení se přesouvám přímo k vám. Pod vašima rukama se mění karty, objevují se mince mizejí prstýnky =) Mnoho dalších efektů se hbitě střídá. Během svého kouzlení postupně obejdu celý stůl kamarádek a tím střídám jednotlivé dámy, které se na kouzlech podílejí.

Tento večer - rozlučka se svobodou pro nevěstu je tak obohacen o nevšední zábavu, která přetrvá ve všech slečnách i dámách. . . Protože kouzla jsou

Rozlučka se svobodou jinak? Rozlučka se svobodou s kouzelníkem!

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!