Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou ANEB čeká Vaší kamarádku jeden z nejvýznamějších dnů v jejím životě?

Chystá se opustit svět svobodných a řekla ANO své lásce? Věnujte malou ochutnávku kouzel, pozvěte si KOUZELNÍKA. Buďte originálnější než ty, které věnovaly STRIPTÉRA.

Rozlučka se svobodou s kouzelníkem je originální nápad, který z nezapomenutelného večera vytvoří kouzelně nezapomenutelný večer.

Den, kdy zábava nekončí a dámy se chtějí smát a bavit je rozlučka se svobodou. A jak že rozlučka se svobodou probíhá?

START UP Magic

Začátek patří malému představení v podobě kouzel. Aby se rozlučka se svobodou stala nezapomenutelná, kouzelník zde vždy kouzlí s “oslavenkyní” a začíná kouzlem s provazem =) Následují další kouzla s ostatními hosty rozlučky se svobodou tak, aby se všechny dámy příjemně bavily.

Po této části následuje "mikromagie" - kouzla mezi diváky. Není nic lepšího, než když si na samotná kouzla můžete sáhnout. Po úvodním představení se kouzelník přesouvá k jednotlivým hostům rozlučky. Začíná u “oslavenkyně” a kouzlí vždy s její pomocí. Pod její rukou se mění karty, objevují se mince a mnoho dalších efektů. Během večera kouzelník postupně obchází celý stůl kamarádek a tím střídá své diváky, kteří se na jednotlivých kouzlech podílejí. Výhodou je, že celý stůl vidí efekt a co se vlastně kouzelného stalo.

Tento večer - rozlučka se svobodou je tak obohacen o nevšední zábavu, která přetrvá ve všech slečnách i dámách. . . Protože kouzla jsou věčná =)

Rozlučka se svobodou jinak? Rozlučka se svobodou s kouzelníkem!

Více fotek z akcí naleznete ZDE

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!