Oslava 30. narozenin

Ať už pořádáte oslavu svých 30. narozenin a nebo někdo ve Vašem okolí slaví svých krásných 30 let - tento vstup do “nového světa dospělých” si zaslouží náležitě oslavit a mám pro Vás jeden nápad na oslavu 30. Aby bylo na co vzpomínat a hosté měli co vyprávět - pozvěte kouzelníka.

Párty života třicítkou nekončí...
Cílem je pobavit oslavence i hosty oslavy
Lidé se chtějí bavit, a to stále...

30 let je významné datum, které mnoho lidí skutečně prožívá a přes pocit že “stárneme” je potřeba se kouzelně přenést. Proto by se měly třicetiny náležitě oslavit a pokud přemýšlíte nad vhodným programem, nabízím Vám kouzelnické vystoupení uzpůsobené přesně těmto příležitostem, těmto oslavám 30 narozenin.

Cílem je pobavit oslavence i hosty oslavy - ať je o čem vyprávět.

START UP Magic

(úvodní vystoupeni, cca 10 minut) Ne všichni na oslavě vědí, že přijde kouzelník. Proto v této části se kouzelník představí a předvede kouzla pro oslavence a pro hosty oslavy. Tato část kouzlení je pro všechny hosty a její podstatou je interakce s oslavencem a diváky. Ti se tak stanou součástí kouzel a mají jedinečný pocit ze samotného průběhu kouzel.

Jakmile se kouzelník svými kouzly představí a seznámí s hosty, začíná druhá část a to kouzla přímo u diváků, tzv. mikromagie.

Mikromagie - kouzla mezi pozvanými

Zde kouzelník já =) začínám kouzlit nejprve u oslavence jeho nejbližšího okolí. Kouzlení je okořeněno speciálním kouzlem určeným právě na oslavy narozenin. Poté jdu dál, mezi hosty oslavy a kouzlím přímo pro Vaše kamarády. Vytváří se hloučky hostů, diváci si mě volají a zábava a šmrnc mikromagie proudí celou oslavou. Hosté se mohou tešit na kouzla s kartama, mincema, prstýnkem, šátkem a samozřejmě i s předměty, které mi sami půjčí.

Společně tak vytváříme vždy originální a jedinečný program a nezapomenutelný zážitek, nápad na oslavu 30. narozenin.

Oslava 30. narozenin se tak obohatí o zábavu pro oslavence a všechny zúčastněné.

Věcných dárků je vždy mnoho. Co takhle darovat něco, co si oslavenec sice nemůže odnést, ale vzpomínka mu přetrvá věky. Co takhle darovat “kouzlo”? Vám i hostům nebo oslavenci i vám? =))

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!