Oslava 50. narozenin

Čeká Vás oslava 50tin? Nebo hledáte nápady na oslavu 50 narozenin pro svého nejbližšího? Tato velice významná oslava si zaslouží výrazné momenty a originální program.

Vzpomínky jsou to, co nám nikdo nevezme...
Cílem je pobavit oslavence i hosty oslavy
Smích je to, co nás od všeho odprostí...

50 let se musí oslavit a pokud přemýšlíte nad vhodným programem, nabízíme Vám tip na oslavu 50 narozenin a to kouzelnické vystoupení uzpůsobené přesně tímto příležitostem. Kouzelník Vás a Vaše hosty nikdy nezklame a vždycky vytvoří zábavu o které se bude dlouho vyprávět.

Vytvořím zábavu, o které se bude dlouho vyprávět.

START UP Magic (kdo je kouzleník?)

“Možná přijde i kouzelník” - Věta kterou zná snad každý. Kdo je ale kouzelník? V této úvodní části programu se slova známé věty naplní a oslavenec i hosté uvidí co vše je možné. Začíná zábava na oslavu. Kouzelník- já =) se v tomto vstupu představím a navážu přátelskou atmosféru s diváky. Do několika kouzel vtáhnu hosty oslavy 50. narozenin a do jednoho kouzla zapojím i samotného oslavence. Budete se bavit, budete se smát a až kouzelník odejde, stále bude co řešit a o čem si povídat =)

Mikromagie - kouzla mezi hosty

Po úvodní části už všichni znají kouzelníka. Nápad na oslavu 50. narozenin předčil očekávání a tak mohu mezi jednotlivé hosty předvádět kouzla v přímé interakci s diváky. Začínám vždy u oslavence, mohu být i jako překvapení na oslavu, ale po pár kouzlech jsme už v přátelské atmosféře plné nečekaných kouzel, překvapení a malých zázraků. Kouzla s kartami, mincemi, prstýnkem, špendlíky i s předměty vypůjčenými od diváků. To vše je součástí mikromagie na oslavě 50. narozenin.

Zábava na oslavu 50 narozenin i samotný program může být velmi poutavý. Tím, že aktivně zapojíme hosty oslavy se umocní nejen zážitek, ale i vzpomínka na tento magický den. Samotní hosté tak budou psát jedinečný program oslavy a tím se vytvoří nezapomenutelná zábava na oslavu 50. narozenin.

Oslava 50tin se tak obohatí nejen o radost pro oslavence, ale i o překvapení pro všechny zúčastněné. Málokdy víme, co věcného oslavenci dát. Přejeme zdravíčko, štěstíčko a vše krásné do života. Říká se ale, že smích léčí. Věřte, že vzpomínku na kouzlo si oslavenec ponese vždy ve svém srdci.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!