Oslava 50. narozenin

Plánujete oslavu svých padesátin? Nebo připravujete oslavu 50 let pro svého nejbližšího? Tato velice významná oslava si zaslouží výrazné momenty.

Vzpomínky jsou to, co nám nikdo nevezme. Cílem je pobavit oslavence i hosty oslavy. Smích je to, co nás od všeho odprostí.

50 let se musí oslavit a pokud přemýšlíte nad vhodným programem, nabízíme Vám kouzelnické vystoupení uzpůsobené přesně tímto příležitostem.

START UP Magic (kdo je kouzelník?)

“Možná přijde i kouzelník” - Věta kterou zná snad každý. Kdo je ale kouzelník? V této úvodní části programu (cca 10 minut) se slova známé věty naplní a oslavenec i hosté uvidí co vše je možné. Kouzelník zde kouzlí pro všechny hosty a oslavence. Jedná se o zábavné vystoupení na parketu, které je založeno na interakci s diváky. Vždy tak, aby byli do vystoupení zapojeni a měli tak příjemný pocit, že oni sami kouzlí.

Mikromagie - kouzla mezi hosty

Po úvodní části už všichni znají kouzelníka. Ten se pak přesouvá k jednotlivým hostům oslavy, kde kouzlí v těsné blízkosti diváků. Začíná vždy u oslavence a ten se tak může těšit na speciální narozeninové kouzlo. Kouzla s kartami, mincemi, prstýnkem, špendlíky, s předměty od diváků a další kouzla jsou součástí mikromagie, kde se kouzla odehrávají právě v rukách diváků.

Diváci společně s kouzelníkem tak vytváří originální průběh oslavy a nezapomenutelný zážitek na oslavu 50. narozenin.

Oslava 50. narozenin se tak obohatí o zábavu pro oslavence a všechny zúčastněné. Málokdy víme, co věcného oslavenci dát. Přejeme zdravíčko a štěstíčko, ale říká se, že smích léčí. Věřte, že vzpomínku na kouzlo si oslavenec odnese vždy ve svém srdci.

Více fotek z akcí naleznete ZDE

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!